Training Times

19s

19 Dolphins

Jamie Floss


  • Tuesday & Friday
  • 5:30pm – 7:00pm
  • Field 1

19 Rangers

Jamie Floss


  • Tuesday & Friday
  • 5:30pm – 7:00pm
  • Field 1
 
 

18s

MM 18s

Chris Little


  • Mon, Tues & Fri
  • 5:30pm – 7:00pm
  • Field 1
 
 
 

17s

17 Nev Blair Shield

Ryan Alexander


  • Monday & Wednesday
  • 6:00pm – 7:30pm
  • TBD

17 Div 1

Arron Mogler


  • Wednesday & Friday
  • 6:00pm – 7:30pm
  • TBD
 
 

Under 16s

U16 Premier

Paul Murray


  • Tuesday & Thursday
  • 6:00pm – 7:30pm
  • Field 5

U16 Div 1

Bryan Simpson


  • Tuesday & Friday
  • Tues 6:00pm – 7:30pm
  • Fri 5:30pm – 7:30pm
  • Field 5

U16 Div 2

Steve Baggow


  • Tuesday & Thursday
  • 6:00pm – 7:30pm
  • Field 5
 

Under 15s

U15 Premier

Andrew Wynyard


  • Tuesday & Thursday
  • 6:00pm – 7:30pm
  • Field 2

U15 Div 2

Nathan Currey


  • Tuesday & Thursday
  • 6:15pm – 7:30pm
  • Field 2

U15 Div 3 Red

Mark Thacker


  • Tuesday & Thursday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2

U15 Div 3 White

Craig Shaw


  • Tuesday & Thursday
  • 6:15pm – 7:30pm
  • Field 2

Under 14s

U14 Premier

Bill Buchester


  • Tuesday & Thursday
  • 6:00pm – 7:30pm
  • Field 3

U14 Div 2

Bradley Husband


  • Tuesday & Thursday
  • 6:15pm – 7:15pm
  • Field 3

U14 Div 3

Cassandra Krause


  • Tuesday & Thursday
  • 6:15pm – 7:15pm
  • Field 3
 

Under 13s

U13 Premier

Wade Hadley


  • Tuesday & Thursday
  • 5:30pm – 7:00pm
  • Field 4

U13 Div 1

Craig McNamara


  • Tuesday & Friday
  • 6:00pm – 7:00pm
  • Field 4

U13 Div 2

Arron Lambourn


  • Tuesday & Thursday
  • 5:30pm – 6:30pm
  • Field 4

U13 Div 3

David O’Carroll


  • Tuesday & Thursday
  • 5:30pm – 6:30pm
  • Field 4

Under 12s

U12 Premier

Mark Crawford


  • Tuesday & Thursday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 5

U12 Div 2

Mark Dyer


  • Tuesday & Thursday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 5

U12 Div 3

Harry Skinner


  • Tuesday & Thursday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 5
 

Under 11s

U11 Prem

Russel Tighe


  • Wednesday & Friday
  • 5:30pm – 6:30pm
  • Field 5

U11 Div 1

Scott David


  • Wednesday & Friday
  • 5:30pm – 6:30pm
  • Field 4

U11 Div 2

Tony Lowe


  • Wednesday & Friday
  • 5:30pm – 6:30pm
  • Field 4

U11 Div 3 White

Peter Jackson


  • Wednesday & Friday
  • 5:30pm – 6:30pm
  • Field 4

U11 Div 3 Red

Ben Osbourne


  • Wednesday & Friday
  • 5:30pm – 6:30pm
  • Field 5
 
 
 

Under 10s

U10 Beetson

Barry Berrigan


  • Tuesday & Thursday
  • 6:00pm – 7:00pm
  • Field 2

U10 Jones

Adam Boland


  • Wednesday & Friday
  • Wed 6:00pm – 7:00pm
  • Fri 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2

U10 Leis

Luke Finlay


  • Wednesday & Friday
  • Wed 6:00pm – 7:00pm
  • Fri 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2

U10 Obst

Arnold Morgan


  • Wednesday & Friday
  • Wed 6:00pm – 7:00pm
  • Fri 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2

U10 Bleakley

Quinton Hudson


  • Wednesday & Friday
  • Wed 6:00pm – 7:00pm
  • Fri 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2
 
 
 

Under 9s

U9 Boxsell

Eddie Williams


  • Wednesday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2

U9 Bourke

Justin Henrickson


  • Wednesday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2

U9 Flugge

Grant Flugge


  • Wednesday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 3

U9 Holder

Daniel Stace


  • Thursday
  • 4:30pm – 5:30pm
  • Field 4

U9 Lahiff

Darren Smallhorne


  • Wednesday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2

U9 Roberts

Joe Pryor


  • Wednesday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2
 
 

Under 8s

U8 Ackerman

Ben Jones


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm
  • Field 3

U8 Beetson

Adam White


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm
  • Field 3

U8 Lindsay

Elijah Pritchard


  • Thursday
  • 5:30pm – 6:30pm
  • TBD

U8 Wynney

Raymond Newell


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm
  • Field 3

U8 Maule

Beau Toia


  • Thursday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 2
 
 
 

Under 7s

U7 Nutley

Jermaine Wright


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm
  • Field 4

U7 Crocker

Sahtina Miller


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm
  • Field 4

U7 Gillett

Christian Green


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm
  • Field 4

U7 Mogg

Mick Bryant


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm
  • Field 4

U7 Petero

Luke Martin


  • Wednesday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 5

U7 Tate

Justin Behm


  • Thursday
  • 5:00pm – 6:00pm
  • Field 5
 
 

Under 6s

U6 Day

Daniel Shelley


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm

U6 Charlish

Mark Stanworth


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm

U6 Mclennan

Jamie Mcdonald


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm

U6 Shepherd

Alfred Mcgowan


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm

U6 Turner

Russell Mcdonald


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm

U6 Webb

Brian Mathers


  • Wednesday
  • 4:30pm – 5:30pm